Gnosis SAMAEL - LAKHSMI
Kurz Gnóze
Sebepoznání k probuzení vědomí
Gnostická kulturní asociace – Samael Lakhsmi

Co je Gnóze?
Praktické a vyvážené znalosti vědy, umění, filozofie a mystiky k probuzení vědomí.

Alchymie
Kámen mudrců a tajemství alchymistů.
Transformace olova ve zlato.
Gotické katedrály.

Psychologie sebepoznání
Osobnost, podstata a ego.
Dosažení štěstí prostřednictvím pokročilé meditace.

Mimosmyslová vnímání a čakry
Jasnovidnost, telepatie, intuice…

Vstup zdarma. Více informací na yardennahara04@yahoo.fr

Gnóze

Slovo Gnóze pochází ze staré řečtiny a znamená poznání. Je to nadsmyslová moudrost, která nám umožňuje poznat sama sebe a odpovědět na filozofické otázky: Kdo jsem? Odkud jsem přišel? Jaký je účel mé existence? Kam směřuji?

Gnóze nedá naučit nazpaměť knihy. Pouze prostřednictvím přímé a reálné zkušenosti a probuzením mimořádných vnitřních smyslů lze dosáhnout odhalení skryté pravdy vesmíru i nás samých.

Z toho důvodu nás Gnóze učí postupům jako je meditace, astrální cestování, rozvoj čaker a skrytých smyslů (jasnozřivost, intuice, telepatie, atd.), kabala a alchymie, které nás vedou k vnitřní rovnováze a harmonickému rozvoji duše.
Kromě toho nám umožňuje také poznat mnohá ezoterická témata o reinkarnaci a tajemství početí a smrti, o duši rostlin (elementárních), o síle manter a o magické astrologii (astro-teurgii).

Mnoho mužů i žen nalezlo pravdu (svou vnitřní pravdu) a založili různé druhy filozofií a tajných škol, aby se podělili o své znalosti s ostatními. Jsou to největší mudrcové, učitelé a mágové v dějinách.

Původ tohoto učení se zakládá na psychologii poznání nás samých. Již staří Řekové říkali: „Člověče, poznej sám sebe a poznáš vesmír a bohy“.
Přednáška
Zasvěcenec a kouzelníci Teotihuacan.
- Tajemství školy.
- Quetzalcoatl, opeřený had.
- Město, kde muži a ženy stát se bohy.
- Ulici mrtvých a jejich význam v poznání a vnitřní transformace.

Quetzalcoatl je dnes uznávaná jako mexické gnostického Krista: opeřený had připomíná symbiózou mezi materiálem a duchovní, zdokonalují, což z člověka, který se stává duchovním, protože byl pohlcen božstvo (moudrosti ).
Město Teotihuacan, s jeho majestátní pyramidy Měsíce a Slunce, mimo jiné, a jeho tajemné samozřejmě, nejslavnější je známý jako "Avenue of the Dead" je jako kniha v kameni čekání d'être odhalen.Výlet do Teotihuacan je rituál vnitřního hledání, během kterého, odvahy, lásky mezi pár a zbytek je zásadní.
Konference o ezoterika Aztec vyvinutý Fernando a Andrea Corrieri, gnostické vysokoškolského studia Samael Aun Weora.

Kdy?
6 Září 2014. v 17.00.
Kde?
LOTUS CENTRUM
Dlouhá 2 Praha 1, 110 00 IČ 67982433

Vstup volný

-----
Přednáška
Judas evangelium
Psychologická učení k sebepoznání a probudit svědomí.

"Kosmické drama Krista by bylo možné reprezentovat Sans roli Jidáše, apoštol je povýšen adept Pak Most, Most zvýšené Mezi všemi apoštolů Ježíše Krista." -
M. Samael Aun Weor (1973)

Pouze praktické esoterické a astrologické analýzy může aktualizovat transcendentální roli hrál Jidáše v poslušnosti svého pána.
Srovnatelné s starověkých řeckých divadel ritualisc Kde Eleusis. "jednal tajemství", aby exceding explendour, "Christc Drama", je považován gnostiků je nejdokonalejší iniciační dílo vůbec uvedené v našem humanoid publicaly.
To by bylo spravedlivé, po více než 2000 let slyšet příběh --Ostatní verze: uvolnění Jidáše !!!

Kdy?
7 Září 2014. v 15.00.
Kde?
LOTUS CENTRUM
Dlouhá 2 Praha 1, 110 00 IČ 67982433

Vstup volný